Ochraniacze na materac

Czym wyróżniają się nasze ochraniacze wodoodporne?

Produkty z naszego sklepu są tworzone z najlepszych materiałów, które dzięki swojej wysokiej jakości zapewniają szereg specjalnych właściwości gwarantujących 100% ochronę oraz komfort użytkowania.

Ochraniacze są szyte w Polsce i tworzone z dbałością o szczegóły. Zależy nam, by były jak najbardziej trwałe i wytrzymałe, dlatego nasze ochraniacze posiadają dodatkowe obszycie overlokiem, które sprawia, że są wyjątkowo solidne i trwałe. 

Użyte do produkcji materiały zapewniają niezwykły komfort użytkowania. Dzięki użyciu ochronnej membrany, ochraniacze są w 100% wodoodporne i zapobiegają przemoczeniu materaca, a co za tym idzie - jego szybkiemu zniszczeniu. Natomiast bawełna frotte, która stanowi wierzchnia warstwę ochraniacza, jest niezwykle przyjemna w dotyku i bardzo delikatna dla skóry. Dzięki temu, że jest to naturalny materiał, umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza i nie powoduje podrażnień ani nadmiernego pocenia podczas snu. Wysoka jakość użytych materiałów zapewnia także skuteczne właściwości antyalergiczne. Ochraniacz świetnie chroni przed bakteriami oraz roztoczami.

Skład:
- bawełna frotte
- membrana poliuretanowa

Dokładnie testujemy nasze produkty, by upewnić się o ich skuteczności. Zapewniamy, że w naszym sklepie znajdują się tylko sprawdzone produkty, które są najlepszej jakości i gwarantują 100% ochronę. 

Nasze ochraniacze pozwalają na utrzymanie odpowiedniej higieny w Twoim łóżku. Zabezpieczysz dzięki nim swój materac przed szybkim zniszczeniem, jak również zapewnisz sobie higieniczny i zdrowy sen. 

Wybierając nasze ochraniacze, decydujesz się na lepszą jakość snu!

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry