• -30,00 zł
100x200 Prześcieradło nieprzemakalne 100x200
search
  • 100x200 Prześcieradło nieprzemakalne 100x200

100x200 Prześcieradło nieprzemakalne 100x200

96,67 zł
66,67 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Zadbaj o właściwą higienę i bezpieczeństwo swojego snu - wybierz prześcieradło nieprzemakalne 100x200!

Oferujemy tylko produkty najlepszej jakości, które są długo testowane i sprawdzane pod kątem ich działania i bezpieczeństwa użytkowania. możemy zapewnić, że w naszym sklepie znajdują się tylko produkty najlepszej jakości, które zapewniają 100% bezpieczeństwa oraz skuteczną ochronę materaca. Co więcej, nasze prześcieradła nieprzemakalne posiadają skutecznie właściwości antyalergiczne, są oddychające i nie powodują podrażnień! Wszystko to dzięki zastosowaniu najlepszej jakości, naturalnych materiałów, które mają dobroczynny wpływ na jakość naszego snu!

Kupując nasze prześcieradła nieprzemakalne, wybierasz sprawdzoną jakość i skuteczną ochronę!

Ilość

 

Bezpieczne zakupy - płatność z każdego banku

 

Możliwość szybkiego zwrotu bez podania przyczyny

 

Masz pytanie - tel: 694 688 822

 

Najtańsze - szybkie dostawy - jedna stała cena

Dlaczego warto używać naszych nieprzemakalnych prześcieradeł na materac?

Prześcieradła nieprzemakalne to gwarancja spokojnego, bezpiecznego i higienicznego snu! Korzystając z produktów tego typu nie tylko chronisz swój materac przed zmoczeniem, zabrudzeniami i szybkim zniszczeniem, ale także zapewniasz sobie odpowiednią higienę i sterylność snu. Prześcieradła nieprzemakalne, dzięki swej przemyślanej konstrukcji, nie tylko zapewniają skuteczną ochronę materaca, ale także posiadają właściwości antyalergiczne i są niezwykle przyjemna dla ciała!

Nasze prześcieradła nieprzemakalne wyróżnia:

- 100% gwarancja bezpieczeństwa użytkowania,

- materiały tylko najlepszej jakości,

- staranne i solidne wykonanie

- 100% wodoodporność

- skuteczne właściwości antyalergiczne

Użyte do produkcji materiały to niezwykle przyjemna bawełna frotte i ochronna membrana poliuretanowa. Razem tworzą połączenie, które świetnie chroni materac, jednocześnie zapewniając niesamowity komfort użytkowania. Prześcieradło jest oddychające, umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu nie powoduje pocenia ani podrażnień skóry. prześcieradło stanowi również świetną barierę przed bakteriami, roztoczami oraz alergenami.

Prześcieradła z naszego sklepu odznaczają się wyjątkową wytrzymałością - są solidnie zaprojektowane, by jak najdłużej zachowywały swoje specjalne właściwości ochronne. Posiadają również dodatkowe obszycie overlokiem na szwie, co znacznie przedłuża ich trwałość.

Co więcej, prześcieradło jest bardzo łatwe w nakładaniu na materac - posiada elastyczną gumę dookoła, dzięki czemu prześcieradło pozostaje na swoim miejscu przez całą noc!

Produkt jest w 100% bezpieczny i przeznaczony nawet dla niemowląt.

Nasze prześcieradła są szyte w Polsce!

Dzięki swoim właściwościom, świetnie sprawdzają się również jako ochrona kanap i foteli. Mogą zastępować jednorazowe maty ochronne, co sprawia, że sprawdzają się one nie tylko w domu, ale również we wszelkich placówkach medycznych, szpitalach, domach spokojnej starości, hospicjach, internatach i hotelach!

Komentarze (22)
Oceń